Bilgi Toplama ve Kullanma: İşin Başı Reklam, web sitesinin çeşitli bölümlerinde kişisel verileri depolayabilir ancak toplamış olduğu bu bilgileri aşağıda yer verdiği yolların dışında yasal zorunluluk bulunmadığı sürece herhangi bir şekilde üçüncü kişilerin kullanımına açmayacağını kabul ve taahhüt eder.

 

Kayıt: İşin Başı Reklam hizmetlerinden faydalanabilmek için siteye üye olma koşulu bulunmaktadır. Kayıt esnasında kişisel bilgiler toplanmakta olup kayıt altına alınmaktadır. İşin Başı Reklam, üyelikte verilen bilgilerden üye profilinin belirlenmesinde ve hizmetlerin tanıtımında faydalanabilir.

 

Bilgileri Güncelleme: Üyelerin kayıt esnasında vermiş olduğu bilgileri güncelleme hakkı bakidir. Üyelikten ayrılmak için sitenin iletişim bölümündeki araçları kullanarak destek talebinde bulunması gerekmektedir.

 

Bilgiyi Paylaşma: Kullanıcıların vermiş olduğu bilgilerden bazıları (bölge, yaş, sektör) site içerisinde reklam vermek isteyen kişilerle paylaşılabilir ancak kişilerin şahsi bilgileri paylaşılamaz. İşin Başı Reklam, web sitesinde sunduğu hizmeti herhangi üçüncü bir taraf aracılığıyla sunduğu takdirde kişisel bilgileri bu kurum/kişilere aktarır. Hizmet sağlayıcı paylaşılan bu bilgileri amacı dışında hiçbir şekilde kullanmayacağını kabul ve beyan eder.

 

Log Dosyaları: İşin Başı Reklam web sitesinde çeşitli bilgilerin toplanması için kullanıcı bilgilerini tespit etmeye imkân vermeyen IP adreslerini depolanır. Bu verilerin herhangi bir üçüncü kurum ya da kişiyle paylaşılmayacağını İşin Başı Reklam taahhüt eder.

 

Linkler: İşin Başı Reklam web sitesinin içerisinde farklı web sitelerinin adreslerine yer verilebilir. Bu linkler aracılığıyla İşin Başı Reklam web sitesinden çıkıp ilgili web sitesinin ziyaret edilmesi durumunda söz konusu internet sitesinin gizlilik politikaları ve varsa kullanım sözleşmeleri geçerli sayılır; içeriklerden ve kullanıcı bilgilerini kötüye kullanmadan kaynaklanan zararlardan İşin Başı Reklam sorumlu tutulamaz.

 

Hizmet Satışı: İşin Başı Reklam hizmetlerinin satış bedelleri havale yoluyla ya da Sanal POS üzerinden tahsil edilmektedir. Sanal POS yoluyla yapılan ödemelerde kullanılan kredi kartı bilgileri SSL teknolojisi ile şifrelenmekte; sistem ise gerekli gizlilik ve güvenliği sağlayacak altyapıyı sunmaktadır.